Gündem

Vali Yardımcılarından BOLMEK'e ziyaret

4 Aralık 2018 . 14:49

Bolu Vali Yardımcıları İlhan Turgut ve Ahmet Atılkan, Bolu Belediyesi tarafından Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark üzerinde kurulan Bolu Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nı (BOLMEK) ziyaret etti. Ziyarette kursiyerlerle bir araya gelen Turgut ve Atılkan, el emeği ürünleri inceledi.

Vali Yardımcılarından BOLMEK'e ziyaret

  Bolu Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (BOLMEK) kursiyerlerinin el emeği ürünleri Bolu Vali Yardımcıları İlhan Turgut ve Ahmet Atılkan’dan tam not aldı. Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark üzerinde bulunan kurs alanında kursiyerleri ziyaret eden Turgut ve Atılkan tüm sınıfları tek tek gezerek kursiyerleri çalışmalarından dolayı tebrik etti.

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Öztürk ve Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü Güler Mert’in de bulunduğu ziyaretlerde, kursiyerlerin ürünlerinden oluşan satış pazarını da ziyaret eden Vali Yardımcıları İlhan Turgut ve Ahmet Atılkan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı böyle güzel bir çalışma gerçekleştirdikleri için de kutladı.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.