Gündem

CUMHURBAŞKANINDAN BOLU'DAKİ GENÇLERE MESAJ VAR

12 Ocak 2019 . 11:39

129. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilerek, seçim öncesi son il başkanları toplantısı düzenlenmiş oldu. Toplantıya il başkanları, belediye başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları, il genel meclis başkanları katılarak; 31 Mart yerel seçimleri için istişarelerde bulunuldu.

CUMHURBAŞKANINDAN BOLU'DAKİ GENÇLERE MESAJ VAR

  Toplantıya katılan Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Samet Kocadağ; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a söz verdi.

  Cumhurbaşkanı ile samimi bir sohbet gerçekleştirdiğini belirten Samet Kocadağ; ‘’Cumhurbaşkanımız her zaman olduğu gibi çok istekli ve çok heyecanlıydı. Sahnedeyken o isteği ve gayreti bizlere adeta işliyor. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısından sonra Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı buldum. Kendisinin bana söylemiş olduğu ‘’Bolu’daki Gençler Sende Başkan’’ sözü, Bolu Gençlik Kolları’na farklı bir misyon kazandırdı. Ayıca Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Bolu’daki genç kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza sürprizleri olacak ve bu sürprizleri bizler kapı kapı dolaşarak ulaştıracağız. Türkiye’nin en büyük gençlik yapılanması olan Ak Parti Gençlik Kolları her zaman sahada olacak ve seçimlerde alnımızın akıyla, hem Bolu’da hem de Türkiye’nin dört bir yanında Allah’ın izniyle de başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.’’ ifadelerini kullandı.

  Genç Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları hakkında da bilgi veren Ak Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Samet Kocadağ; Ak Parti gençlere önem veren, değer veren ve gençlerin önünü açan bir partidir. Bu minvalde Bolu’da toplamda 32 Genç Belediye meclis üyesi, 2 Genç İl Genel Meclis Üyesi başvuruları aldıklarını, Belediyemize ve İlçelerimize katkı sağlayacak arkadaşlarımızı Meclis Üyesi olarak görmek istediğimizi belirtmek isterim.  31 Mart yerel seçimlerinde partimizin adayları olarak gösterilen İlçe Belediye Başkan adaylarımıza yapacakları çalışmalarda muvaffakiyetler diler, halkımızın da teveccühleri ile 8 ilçenin hepsinde başarıya ulaşacağımızı temenni ediyorum.’’ dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.