Gündem

BOLU YENİ DÖNEMDE KÜLTÜR VE SANATA DOYACAK

6 Şubat 2019 . 13:52

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, açıkladığı 30 mega proje arasında yer alan kültür merkezinin detaylarını açıkladı. Metin, gittiği Barış Manço konseri sonrasında yaptığı açıklamada, “İçerisinde 24 saat açık kalacak büyük bir kütüphanesi olan, ücretsiz internet hizmeti verildiği, müzik dinletilerinin yapılabileceği ve tam 1500 kişilik dev bir konser salonunun da olduğu bir kültür merkezi. Bolu’muza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

  Dün akşam Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 7'den 77'ye Barış Manço konseri düzenlendi. Türk sanat tarihinin yetiştirdiği en önemli isimlerden olan Barış Manço anısına Bolu Belediyesi Pop Müzik Topluluğu’nun verdiği konsere Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin de katıldı.

  YOĞUN GEÇEN GÜNÜN STRESİNİ ATTI

  Fatih Metin, seçim çalışmalarına ve siyasete kısa bir ara vererek geldiği konserde günün stresini attı. Unutulmaz Barış Manço şarkılarıyla güzel bir akşam geçiren Metin, 2 saat süren konserin ardından sahneye çıkarak Bolu Belediyesi Pop Müzik Topluluğu’nu tebrik etti. 

  Metin, daha sonra ise kısa bir konuşma yaparak Barış Manço’nun Türk sanat tarihinin yetiştirdiği en önemli değerlerden biri olduğunu dile getirdi. Manço’ya rahmet dileyen Metin, pazar günü kamuoyuna duyurduğu “Gönle Değen, Hayata Değer Projeler” arasında yer alan Kültür Merkezi’nin detaylarını da açıkladı.

  İŞTE KÜLTÜR MERKEZİ’NİN DETAYLARI

  Metin, Boluluların merakla beklediği projeyle ilgili “Biliyorsunuz geçen pazar günü 5 yılda hangi projeleri hayata geçireceğiz onları açıkladık. Gönle değen, hayata değer tam 30 projemiz var. Bu projelerimizden bir tanesi de Kültür Merkezi’dir. İçerisinde 24 saat açık kalacak büyük bir kütüphanesi olan, ücretsiz internet hizmeti verildiği, müzik dinletilerinin yapılabileceği ve tam bin 500 kişilik dev bir konser salonunun da olduğu bir kültür merkezi. Bolu’muza hayırlı uğurlu olsun.” açıklamasında bulundu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.