Gündem

FATİH METİN'DEN KİRACILARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK AÇIKLAMA

6 Şubat 2019 . 16:27

Bolu’ya çağ atlatacak “Gönle değen, hayata değer katan" projeleri” ile Boluluları heyecanlandıran Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Dodurga Mahallesi’ne yeni park müjdesi verdi. Metin, Dodurga sakinleriyle kucaklaştığı toplantıda Dodurga Mahallesi’ne yeni dönemde büyük bir park kazandıracaklarını açıkladı.

  Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Dodurga Mahallesi sakinleriyle buluştu. 

  Büyük destek gördüğü toplantıda mahalle sakinlerine gönle değen, hayata değer katan projelerini ve nasıl bir belediye başkanı olacağını anlatarak soruları cevaplayan Metin, Dodurga Mahallesi’ne de park müjdesi verdi.

  Metin, “Bir parkımız daha olacak. Yine çoluğunuzla çocuğunuzla Atatürk Orman Parkı’na Karaçayır Parkı’na gittiğiniz gibi büyük bir parkı Dodurga Mahallesi’nde inşa edeceğiz. İnşallah bünyesinde çeşitli etkinlik alanlarımız da olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” dedi. Metin’in park müjdesi, mahalle sakinlerinden büyük alkış aldı.

  Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, ayrıca kiradan oturan dar gelirli aileleri uygun koşullarda ev sahibi yapacaklarını duyurdu. Binlerce kişiyi ilgilendiren konuyla ilgili Metin, Bolulu müteahhitlerle işbirliğine giderek, dar gelirli aileleri kiradan kurtaracaklarını açıkladı.

  Ev sahibi olmak isteyen ancak maddi durumu elverişli olmayanlar için Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin’den sevindirici bir açıklama geldi.

  Eski Bolu Milletvekili ve Bakan Yardımcısı Metin, dar gelirli aileleri uygun koşullarda ev sahibi yapmak için Bolulu müteahhitlerle işbirliğine giderek kiradan kurtaracaklarını açıkladı.

  TEK ŞART BUGÜNE KADAR HİÇ EV SAHİBİ OLMAMAK

  Kirada oturan binlerce aileyi ilgilendiren konuyla ilgili sevindirici açıklamayı Dodurga Mahallesi’nde veren Metin, “Hayatı boyunca kendi evi olmayan, kirada olan vatandaşlarımıza ev sahibi olma imkânı sunacağız. Bu sayede asgari ücretlini, emekli, dul ve yetimler en uygun şartlarda ev sahibi olacak. Bolu Belediyesi olarak bunu gerçekleştireceğiz. Bu projeyi de Bolulu müteahhitlerimizle bir araya gelerek hayata geçireceğiz. Tüm malzemeyi de yine Bolu esnafından temin edeceğiz. Bu sayede hem dar gelirli ailelerimiz ev sahibi olacak hem esnafımız kazanacak hem de Bolu ekonomisi canlanacak. Örnek bir proje olacak.” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.