Gündem

KADIN HAKLARI KOMİSYONU'NDAN FARKLI BİR ETKİNLİK

22 Şubat 2019 . 14:15

Bolu Barosu Kadın Hakları Komisyonu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla 14 Burda AVM’de açtığı stantla farklı bir etkinliğe imza atı.

KADIN HAKLARI KOMİSYONU'NDAN FARKLI BİR ETKİNLİK

  Açılan stantta ziyaretçilere ‘Türkiye’de Kadın Olmak Zor mudur?’ sorusuna yazılı olarak verilen cevaplar arasında seçilecek olan 3 kişiye hediye verilecek.

  SÜRPRİZ HEDİYELER VERECEK

  Bolu Barosu Kadın Hakları Komisyonu, ülkemizde ve ilimizde kadın haklarına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturabilmek için etkinlik düzenledi. 14 Burda AVM’de açtıkları stantta ziyaretçilere ‘Türkiye de kadın olmak zor mudur?’ sorusuna yazılı olarak alınan cevaplar bir kutuda toplanıyor. Daha sonra kurulacak olan komisyon verilen cevaplar arasında 3 tane seçerek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde düzenleyeceği törenle seçilen 3 kişiye sürpriz hediyeler verecek.

  SİZ DE KATKIDA BULUNUN

  Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bolu Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Fatma Kubilay; “Komisyon olarak her yıl 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde farklı etkinlikler düzenleyerek, ülkemizde kadın olmanın zorluklarına dikkat çekmeye çalışıyoruz. Bu yıl da komisyon olarak böyle bir etkinlik düzenleyelim dedik ve Türkiye’de kadın olmanın zorluğunu vatandaşlarımıza sorduk. 14 Burda AVM’de bulunan standımıza gelen ziyaretçiler soruyu yazılı olarak cevaplayarak kutuya atıyorlar. Daha sonra kuracağımız bir seçici komisyonla kutuda biriken fikir ve düşünceleri değerlendirerek içlerinden 3 tane seçip sürpriz hediyeler vereceğiz. Ben tüm vatandaşlarımızı kadınlarımızın sorunlarına dikkat çekilmesine katkı bulunmak amacıyla standımıza bekliyorum” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.