Gündem

Fatih Metin'den sanayi esnafına garanti: "Aslolan esnafımızdır, asla kimseyi mağdur etmeyeceğiz"

12 Mart 2019 . 12:41

Ekmeğini zor şartlar altında kazanan sanayi esnafını bir kez daha ziyaret eden Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, sanayi sitesinin taşınmasında ve mevcut sanayi arazinin değerlendirilmesinde kimsenin mağdur edilmeyeceğini tekrarlayarak, “Bizim için aslolan sanayi esnafıdır. Burayla ilgili alacağımız her karar, sanayi esnafının kararı olacak. Asla hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz” dedi.

  Tarihi yerel seçimlere 19 gün kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Fatih Metin’in yanı sıra, İl Başkanı Nurettin Doğanay, lehine adaylıktan çekilen MHP’li İbrahim Doğan ve çok sayıda Ak Parti-MHP’li katıldı. 

  TAMİRHANELERİ TEK TEK GEZDİ

  Cumhur İttifakı Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, kendisine eşlik eden Ak Parti ve MHP’lilerle birlikte tamirhaneleri ve diğer dükkânları dolaşarak esnaflara bol kazançlar diledi. Ekmeğini taştan çıkartan esnaflarla sohbet eden Metin, kendisinden herhangi bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

  “ASLOLAN SANAYİ ESNAFIDIR”

  Metin’in büyük destek gördüğü ziyarette Sanayi Sitesi’nin taşınması ve mevcut sanayi arazisinin nasıl değerlendirileceği konusu da gündeme geldi.  Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, esnaflarla daha önce yapılan toplantıları ve verdiği sözleri hatırlatarak, “Tekrar ediyorum; bizim için aslolan sanayi esnafıdır. Burayla ilgili alacağımız her karar, sanayi esnafının kararı olacak. Asla hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz.” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.