Gündem

Başkan Özcan: "Kültür ve sanatın yaygın olduğu bir şehir olacağız"

16 Mayıs 2019 . 13:14

Ramazan etkinlikleri kapsamında Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından Kent Meydanı’nda düzenlenen “Türk Halk Müziği Bahar Konseri” büyük beğeni topladı.

Başkan Özcan: "Kültür ve sanatın yaygın olduğu bir şehir olacağız"

  Bolu Belediyesi tarafından Kent Meydanı’nda düzenlenen ramazan etkinlikleri devam ediyor. Etkinlikler kapsamında düzenlen “Bahar konseri” vatandaşlar tarafından beğeniyle dinlendi. Düzenlenen konsere Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da katıldı.

  Şef Tahsin Arslan yönetiminde çalışmalarını sürdüren Bolu Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu kent meydanında verdiği ‘Bahar’ konseriyle katılımcılardan tam not aldı.

  “Atamızın Bolu’ya gelişini festival havasında kutlayacağız”

  Konserde koro üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Tanju Özcan; “Koromuz çok özverili  bir çalışma sergiliyor. Aynı zamanda da çok başarılılar. İnşallah namları şehir dışına da yayılır ve daha çok konser verirler. Bu tür etkinliklere vatandaşımızın ciddi bir ilgisi var. Buda bize şunu gösteriyor. Bu tür etkinlikleri yaygınlaştırmamız gerekiyor. Bolu’yu kültür ve sanatın daha yaygın olduğu bir şehir haline getirmemiz lazım. Çünkü Bolulular bu etkinlikleri istiyor ve özlüyorlar. İnşallah 17 Temmuz Atatürk’ün Bolu’ya gelişini bundan sonra 2 gün boyunca bir festival havasında kutlayacağız. Bolu vatandaşlarımızın keyif aldığı bir şehir olacak. Bu etkinliklerde ilk adımları olacak. Vatandaşlarımızda bu etkinliklere katılarak bizlere destek vermesini diliyorum“ dedi.

  Başkan Özcan konuşmasının ardından sahnede İzmir Marşı’nı koro ile birlikte söyledi. Vatandaşlar da ellerinde Türk bayrakları ile koroya coşkuyla eşlik etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.