Gündem

Boluspor A.Ş olsun mu? İşte Bolu halkının düşünceleri

13 Haziran 2019 . 15:59

Boluspor kongresine 2 gün kala, henüz başkan adayları netleşmemişken, Bolu kamuoyu Boluspor’un anonim şirketi olup olmamasını tartışıyor. 

  Geçtiğimiz günlerde taraftar gruplarının yaptıkları ortak açıklamada Boluspor Başkanı olarak Bolulu İş İnsanı Oktay Ercan’ı görmek istediklerini belirtmesi, Oktay Ercan’ın ise Boluspor’un ancak anonim şirkete dönüşmesi halinde bu durumu düşünebileceğini söylemesi kamuoyunda ‘Boluspor A.Ş olsun mu?’ tartışmasını başlattı.


  tvbolu.com olarak biz de Bolu halkına mikrofonumuzu uzattık ve Boluspor’un anonim şirket olup olmaması hakkındaki fikirlerini sorduk. 

  İhsan Aslandoğdu/Emekli Müfettiş
  Önce TV yayını olarak vatandaşa düşüncelerini ifade etme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Gençliğimizden muazzam ateşli bir taraftarıydık. Ben Geredeliyim. Boluspor'un en güçlü taraftarları da Geredelidir. Bugüne kadar  yöneticilik yapmış herkes bunu bilir. Yakın zamanda yine Boluspor'a hizmet yapmış bir hemşehrimiz, abimiz öldü. O’na Allah'tan rahmet diliyorum. İnşallah bugüne kadar Boluspor'un Bolu'nun tanınmasında göstermiş olduğu vizyonu hatırlayarak gerek üyelerin gerekse başkanlığa talip olanlar daha ileriye getirmek, Bolu'muzun tanınmasında sporun Bolu'ya getirilmesini sağlanmasında düşünlerim. İyi bir şekilde yapacaklarını düşünüyorum. Başarılar diliyorum vatandaş olarak.


  Şükrü Hancıoğlu/Emekli Boluspor eski yöneticilerinden
  Şimdi şirketleşmesi kulüp için her zaman faydalıdır. Hani hiç olmazsa belli bir düzeyde gelir düzeyi olur. Hesapları daha iyi kontrol edilir. Yönetim olarak da yönetimin iyi seçilmesini canı gönülden istiyorum. Askıda kalmasın kulüp. Umarım kongrede en iyi kararlar alınır. Tek dileğimiz o.


  Fatih Coşkun/Emekli
  Şirketleşme değil de ben kırk beş senedir Boluspor taraftarıyım. İyi bir taraftarıyım hem de. Boluspor'un iyi zamanlarını seyrettim. 21-22 yaşında iki tane oğlum var. Oğullarım henüz Boluspor'u birinci ligde seyredemediler. Boluspor’un şirketleşmesine karşıyım. İyi bir başkanla yine eski o güzel günlere dönebilir.


  İbrahim Er/ Emekli memur
  Şirketleşen, kendine şirketleşir. Kendi öz evlatlarımız varken niye dışarıdan yabancı alıyorlar? Hem de alt gruptan alıyorlar. Neden? Buna sebep ne? Buradan O’na soruyorum. Bize açıklama yapsın ki yarenler olarak biz de takımımıza her zaman destek olalım. 


  Hakkı Çetinkaya/işçi
  İnşallah hayırlısı olur. Bolu için Boluspor için hayırlısı ne ise, o olur İnşallah.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.