Gündem

Yasağı Erdoğan Pankartıyla mı Gizliyor?

8 Temmuz 2019 . 06:57

Bolu D-100 karayolu Abant kavşağı mevkiinde bulunan ve işadamı Burhan Çelik'e ait olan kereste atölyesinin önünde yer alan tonlarca kereste Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde sokağa çıkan vatandaşlarımızın bulunduğu bir reklam afişi ile gizlenmiş durumda.

Yasağı Erdoğan Pankartıyla mı Gizliyor?

  15 Temmuz 'da FETO Terör örgütü tarafından planlanan darbe girişimi sonrası Burhan Çelik'e ait kereste atölyesinin önüne, “Aziz milletimize ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'a minnettarız. Sağolun ve hep varolun” yazılı 230 metrelik dev reklam panosunu konulmuştu.

  BU DURUMU YETKİLİ MAKAMLAR GÖRMÜYOR MU?

  Vatandaşın milli duygularını kabartan bu panonun arkasında tonlarca kereste olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre kanunen D-100 karayolu üzerinde bulunmaması gereken kerestelerin bu reklam afişi sayesinde gizlenmesi birçok vatandaşı kızdırdı. Reklam panosu koyulduktan sonra bile panonun önüne kerestelerin koyulmaya devam edildiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini kısmi olarak kapatıldığı da görüldü. Manzarayı gören vatandaşlar "Bu durumu yetkili makamlar görmüyor mu?" diyerek tepki gösterdi.

  YOL KAPATILDIĞINDA ARAÇ PARKINI SAĞLAMIŞTI

  Burhan Çelik daha önce de FETÖ firarisi Adnan Daylan'ın yönetim kurulu başkanı olduğu Highway Avm'nin Devlet tarafından yolu kapatıldığında Avm'ye gelen müşterilerin araçlarını park etmesi için D-100 üzerindeki büyük araziyi Daylan'a vermesi ile dikkatleri üzerine çekmişti.

  • MEHMET8 Temmuz 2019 . 11:10

   ADAMIN KENDİ ARAZİSİ NEDEN KERESTELER ORADA DURAMAZMIŞ KİME NE ZARARI VAR. AFİŞ ABARTILI OLMUŞ ORASI DOĞRU
   %100
  • alican8 Temmuz 2019 . 17:06

   öküz altında buzağı aramayın bee, adamın kendi arazisi...
   %100

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.