Gündem

En büyük teşekkür Bolu'ya

19 Temmuz 2019 . 09:22

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Mustafa Kemal Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 85. yıl dönümünde yapılan etkinliklere Bolu halkının büyük ilgi göstermesinden memnun olduğunu söyledi. Özcan Bolu halkına teşekkür etti.

En büyük teşekkür Bolu'ya

  Mustafa Kemal Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 85. yıl dönümü büyük bir coşkuyla kutlandı. Yıldönümünden çok bayram havasında geçen etkinliklere Bolu halkı büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe duyulan ilgiden memnun olan Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabında Bolu halkına şu sözlerle teşekkür etti;

  "Başkomutan, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, büyük devlet adamı, eşsiz kahraman Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolumuza gelişinin 85’inci yıl dönümünü, 85 yıl öncesinin heyecanını, gün boyu dolu dolu çeşitli etkinliklerle bayram havasında kutladık.

  Mustafa Kemal Atatürk; 1919 yılında Kuvayi Milliye Ruhu’yla başlatmış olduğu Milli Mücadele ile bu toprakları bizlere tekrar vatan kıldı.

  Bizlerde atamızın tam 85 yıl önce ayak bastığı bu toprakları, yine aynı ruh ve bilinçle, 21. yüzyılda fikri hür, vicdanı hür nesiller olarak, akıl ve bilimle bu cennet vatanın en güzel şehirlerinden biri olan #Bolu ’yu, kurucu önderimizin gösterdiği hedefler doğrultusunda, milli unsurlardan asla taviz vermeden hizmet edeceğiz.

  Dün akşamki etkinliklerimizde

  Haluk Levent, Gözde Metin, Hoy-Tur Halk Dansları, DJ Gürkan Cop, Bolu Belediye Bando Ekibimiz ve emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum.

  Ancak en büyük teşekkür “ yüreği vatan, millet ve Mustafa Kemal Atatürk sevgisiyle dolu #Bolu ‘ya...

  #BoluyuSeviyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.