Gündem

BOLU ÜNİAK TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ!

3 Aralık 2019 . 15:13

Ak Parti Gençlik Kolları Üniversite Birimi (Üniak) aylık olarak 81 il arasında yapılan çalışmalarda Bolu teşkilatı 4. sırada yer aldı.

BOLU ÜNİAK TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ!

  Ak Parti Gençlik Kolları Üniversite Birimi (Üniak) aylık olarak 81 il arasında yapılan çalışmalarda Bolu teşkilatı 4. sırada yer aldı. Göreve 3 ay önce başlayan Üniversiteler Başkanı Zafer Sarıaltın ve yönetimi göreve gelir gelmez üniversitede ve terminalde açtığı standlar ile yaptığı üye kayıtlarıyla Bolu'da adından söz ettiren ve geçtiğimiz hafta 1200 kişilik katılımla gerçeklesen Mete Yarar Söyleşisi ile ses getirmişti. Gençlik buluşmaları ile Üniversite Rektörü ile üniversiteli gençlerin sorunlarını birinci ağızdan dile getirerek de bir ilke imza attı.

  Üniversiteler başkanı Sarıaltın yaptığı açıklamada Turkiye'de Bolunun 4. Sıraya yükseldiğinin mutluluğunu belirterek şunlara yer verdi. "Bolumuz bizim Bolumuz Bolumuzu elimizden geldiğince daha çok kişiye duyurarak yaptığımız çalışmalar ile ileriye taşıyacağız.
  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde Üniak topluluğumuzu bir marka haline getireceğiz.Üniak teşkilatı olarak bizler alanında uzman lider kişilerin yetişmesi için Akademik ve sosyal kültürel faliyetlerimizi yapmaya devam edeceğiz.Çok yakın bir zamanda Bursa gezi programımız olacaktır.İletişim uzmanı Sevda Türküsev ile akademik program düzenleyeceğiz.Bizler her daim üniversite gençliğinin yanında olmaya ve üniversitemizde geniş çaplı programlarımız ile adımızı söz ettirmeye devam edeceğiz. Partimizin ÜNİAKBİS puanlama sistemine göre 81 il bazında Bolu Üniak olarak 4.olmanın gururunu yaşıyoruz." diyerek sözlerine devam etti Bizlerden desteğini hiç esirgemeyen Akparti Bolu İl Başkanımız Nurettin Doğanay' a, İl Gençlik Kolları Başkanımız Samet Kocadağ abimize ve bizimle birlikte yürüyen dava arkadaşlarıma BOLU ÜNİAK teşkilatımız adına ve Tüm yönetim kuruluma teşekkür ederim." dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.