Gündem

GEÇMİŞ OLSUN VOLKAN

5 Aralık 2019 . 10:15

Bolu'nun sevilen isimlerinden, Kılıçarslan Mahallesi'nin genç muhtarı Volkan Türk, dün beyin kanaması teşhisiyle İstanbul'da özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Gece yarısı ameliyata giren Volkan Türk'ün başarılı bir operasyon geçirdiği ve yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

GEÇMİŞ OLSUN VOLKAN

  Kılıçarslan Mahallesi’nin genç muhtarı Volkan Türk, sabah saatlerinde Kılıçarslan Camiisi’nin önünde devam eden yol düzenleme çalışmaları sırasında aniden fenalaştı. Kendini iyi hissetmediğini söyleyen Türk için çevrede bulunan vatandaşlar ambulans çağırdı. Ambulansla Köroğlu Devlet Hastanesine kaldırılan Türk’ün beyin kanaması geçirdiği tespit edildi. Volkan Türk İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'ne sevk edildi.

  Florence Nightingale Hastanesi'nde dün gece saat 20.00'de ameliyata giren Volkan Türk'ün beyninde baloncuk olduğu tespit edildi. Başarılı bir operasyon geçiren Türk, saat 00.15'te ameliyattan çıktılarak yoğun bakım ünitesine alındı. Genç muhtarın tedavisinin bir süre daha İstanbul'da devam edeceği öğrenildi. 

  tvbolu.com olarak genç muhtarımız Volkan Türk'e geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz. 

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.