Gündem

Karadere Projesi için İller Bankası'ndan 1 kuruş alamadık

3 Ocak 2020 . 17:02

Ocak Ayı Belediye Meclis toplantısının Birinci oturumunda Karadere içme suyu projesinin devamı olan tünelin betonlama çalışması ile ilgili İller Bankası’ndan kredi talebi görüşüldü. Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Tanju Özcan betonlama işi için İller Bankasından “1 kuruş alamadık” dedi.

Karadere Projesi için İller Bankası'ndan 1 kuruş alamadık

  Dün gerçekleşen Ocak ayı belediye meclis toplantısı birinci oturumunda ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Bolu Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından İller Bankası tarafından tahsisi yapılan Karadere tünelinin beton kaplama işi için KDV dahil 23 Milyon TL kredi detaylarının görüşülmesi ile ilgili gündem maddesi görüşüldü.

  CANLARI SAĞ OLSUN

  Talebin okunmasının ardından Belediye Başkanı Tanju Özcan konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı “Neden bu kadar bütçe istiyoruz? Bu kadar bütçe istemeye gerek yok. İller Bankası sağ olsun 1 kuruş bile vermedi şimdiye kadar. Bu konuda verilmemsi içinde özel bir gayret içerisinde olanları da biliyorum. Neyse canları sağ olsun. Bence bu rakam yüksek. Beton iç kaplamasını kendi imkanlarımızla da yapabilecek durumdayız ama İller Bankası’ndan bu konuda kredimizi isteyelim yinede.

  Kredi talebi meclis tarafından oy birliği ile kabul edildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.